اولین جلسه هیات ورزش برق منطقه ای کرمان برگزار شد

0 64

اولین جلسه هیئت ورزش این شرکت در سال ۹۷ با حضور مدیرعامل و اعضا برگزار شد .در این جلسه مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان، با بیان اهمیت ورزش بویژه ورزش همگانی در امر سلامت و نشاط کارکنان اظهار داشت: باید سمت و سوی ما به سوی ورزش همگانی و اهداف و تصمیمات هیئت ورزش در جهت اشاعه فرهنگ سلامت در بین کارکنان باشد .

مهندس علی اصغر نصرالهی خواستار برنامه ریزی به منظور ارتقاء ورزش همگانی شد و گفت: ورزش های همگانی در سالجاری در سطح شرکت می تواند به مناسبت های مختلف و در قالب اردوهای فرهنگی و ورزشی برگزار شود که خانواده همکاران نیز شرکت نمایند و همچنین از موقعیت این فعالیت های ورزشی برای ترویج فرهنگ مصرف بهینه برق نیز بهره گیری شود.

در ادامه جلسه، مهندس عوض پور دبیر هیات ورزش به بیان گزارشی از عملکرد هیات ورزشی در سال ۹۶ پرداخت و گفت: در سال گذشته به مناسبت هفته دفاع مقدس مسابقاتی ویژه پرسنل در رشته های تنیس روی میز و آمادگی جسمانی برای خواهران و شنا و تنیس روی میز برای برداران برگزار شد؛ همچنین مسابقات یادواره شهدا دفاع مقدس برق منطقه ای در دهه فجر در رشته های آمادگی جسمانی، شنا و تیراندازی در بخش خواهران و برداران برگزار گردید.

وی افزود: اعزام ۶ تیم ورزشی متشکل از تیم های خواهران و برادران به مسابقات وزات نیرو و اعزام تیم دارت خواهران و تنیس روی میز برادران به مسابقات کشوری کارگران از دیگر اقدامات انجام شده است .

دبیر هیات ورزش شرکت برق منطقه ای کرمان گفت: برگزاری گلگشت خانوادگی در منطقه کوهپایه و برگزاری ۳ برنامه راهپیمایی عمومی در هفت باغ علوی و اختصاص دو روز هفته به ورزش همگانی برای خواهران و برادران و ۲۵ برنامه دوچرخه سواری و میثاق با شهدا در راستای سلامت همکاران گرفته است.

مهندس عوض پور اظهار داشت: در سال گذشته جهت پرکردن اوقات فراغت فرزندان همکاران برنامه ریزی مدونی انجام شد و ۱۴۰ نفر از فرزندان در ۱۵ رشته ورزشی و فرهنگی شرکت کردند.

مهندس عوض پور در ادامه برنامه و تقویم ورزشی سالجاری را ارائه نمود که مورد تصویب قرار گرفت و مقرر شد به این برنامه ها با همکاری واحدهای ذی ربط از جمله معاونت مالی و پشتیبانی، روابط عمومی، معاونت برنامه ریزی، حراست، پایگاه بسیج و موسسه فرهنگی و هنری برق اجرا شوند.

انجام حرکات ورزشی به مدت ۵ دقیقه توسط کارکنان در روزهای یکشنبه و سه شنبه، تصویب چارت جدید سازمانی هیات ورزش، ایجاد پایگاه خبری هیئت ورزش، تقدیر از برندگان رشته های ورزشی سال ۹۶ از جمله مصوبات جلسه مذکور بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.